top of page

ZIK (Ukraine)


Освідчення за космічні гроші: за «романтику на Місяці» загадують 125 млн євро.


З 2022 року кожен охочий зможе освідчитись своїй коханій половинці в космосі. Така послуга дозволить прекрасним принцам 21-го століття просити руки своєї коханої під час польоту навколо Місяця, заплативши «мізерні» 125 мільйонів євро.


Паризька агенція «ApoteoSurprise» планує втілити в життя найбожевільнішу і найнезвичайнішу мрію про весілля за останні 13,8 мільярда років. Таким чином, слова «дістати місяць з неба» стануть дійсністю, а не просто нездійсненним бажанням. Такою можливістю зможе скористатись будь-який забезпечений наречений вже з березня 2022 року.


В 125 мільйонів євро входить п’ятимісячна програма, а саме: фізична підготовка і попереднє технічне навчання протягом дванадцяти тижнів; відправлення в призначений день з космодрому Кеннеді у Кап Канавералі (Флорида); програвання в шоломах обох космічних туристів «Так говорив Заратустра, Оп.30» Ріхарда Штрауса в момент відчуття перших ознак невагомості; прибуття на місячну орбіту через три дні і політ над сірим небесним світилом на висоті всього 200/300 кілометрів; жодного зв’язку з Землею цілих півгодини – час, протягом якого капсула буде пролітати над іншою стороною Місяця; програвання пісні «Fly Me to the Moon» Франка Сінатри з середини шляху орбітального польоту, що дозволить нареченому зробити пропозицію руки і серця (обручки будуть заховані в його скафандрі); приголомшливий схід Землі за місячними кратерами і зворотний шлях протягом чотирьох днів до входу в атмосферу і остаточного приземлення.


Маршрут прямування космічного корабля буде повторювати траєкторію легендарного «Аполлона 8» в 1968 році. Капсула, здатна розганятися до 38 000 км / год, буде обладнана вісьмома камерами, які дозволять увічнити момент входження закоханої пари в історію підкорення космосу і підкорення серця коханої!


bottom of page