TNbiz (République Tchèque)


Vyprávěním o takové žádosti o ruku rozhodně oslníte! Váš drahý si ale pořádně připlatí.


Od roku 2022 bude možné se zasnoubit během romantického přeletu nad Měsícem za doprovodu nesmrtelného hitu "Fly Me to the Moon" od Franka Sinatry.


Agentura ApoteoSurprise, která se specializuje na organizaci nevšedních sňatků, představila novinku, která umožní mužům 21. století požádat o ruku svou vyvolenou během letu nad Měsícem. Kdo by ovšem své mílé plánoval doslova snést modré z nebe, měl by začít hodně šetřit. Vesmírný let, v délce jednoho týdne, který se uskuteční na palubě autonomní kapsle, která snoubencům umožní soukromý let, totiž stojí úctyhodných 125 miliónů eur (přibližně 3 288 000 000 Kč)


Od března 2022 si může každý bohatý milenec rezervovat tuto službu a o pět měsíců později se těšit z následujícího programu:


- Fyzický výcvik a technické školení po dobu tří měsíců.


- Odlet v den D z Kennedyho vesmírného střediska v CapeCanaveral na Floridě.


- Trochu rozptýlení, ve skafandru dvou vesmírných turistů, pomocí "Also sprach Zarathustra, Op.30“ od Richarda Strausse v momentě pocítění prvního záchvěvu stavu beztíže.


- Přílet na lunární oběžnou dráhu, o tři dny později, s letadlovou hvězdou ve výšce pouhých 200/300 km.


- Přerušení veškeré komunikace se Zemí po zhruba třicet minut, během kterých kapsle letí přes temnou stranu Měsíce.


- Vysílání písně "Fly Me to the Moon“ od Franka Sinatry, v polovině oběžné dráhy, což žadateli o ruku umožní žádost o ruku daleko od všech forem jakéhokoli života (zásnubní prsten bude ukrytý v obleku).


- Velkolepý východ slunce za lunárními krátery a čtyřdenní zpáteční cesta před atmosférickým návratem a konečným přistáním.


Hlavním cílem této agentury je "uspořádat nejbláznivější a nejneobvyklejší manželský návrh za posledních 13,8 miliard let." Autonomní kapsle bude vybavena osmi kamerami, které tento nezapomenutelný projev lásky navždy zachytí. Trajektorie letu kapsle bude mimochodem podobná legendární misi Apollo 8 v roce 1968.


ApoteoSurprise je pařížská agentura, která se specializuje na organizování originálních svatebních zážitků. Na svých webových stránkách www.proposeinparis.com nabízí tato agentura přibližně 30 velkolepých romantických nabídek k sňatku. Svou vyvolenou může každý romantik požádat o ruku například v Popelčině kočáře, během filmového představení, vyslat svůj vzkaz na nebe na křídlech letadla nebo ho nehcat natisknout na obří kamion. Vesmírné zásnuby jsou jejich nejdražší specialitou.


ApoteoSurprise

101 rue de Sèvres

75006 Paris

06 03 15 37 06

7j /7 de 10h à 23h

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon

Mentions Légales - CGV - SARL au capital de 10.000 euros - SIRET 482 226 909 00026 - RCS Paris B 482 226 909 - Assurance RCP Hiscox n° HA RCP0230415
Copyright © 2006-2020 ApoteoSurprise, Tous droits réservés, Concept et scénarios déposés, Marque déposée INPI n° 043329077