top of page

Televizní Noviny (République Tchèque)


Požádat o ruku bude brzy možné i při letu na Měsíc! Stojí to ale balík.


Od roku 2022 bude možné se zasnoubit během romantického přeletu nad Měsícem za doprovodu písně "Fly Me to the Moon" od Franka Sinatry. Týdenní vesmírný let se uskuteční na palubě autonomní kapsle a vyjde na 125 milionů eur.


Agentura ApoteoSurprise, která se specializuje na organizaci originálních a nevšedních sňatků, představila novinku za 125 miliónů eur (přibližně 3 288 000 000 Kč), která umožní mužům požádat o ruku svou vyvolenou během letu nad Měsícem.


Od března 2022 si může každý bohatý milenec rezervovat tuto službu na internetové adrese www.proposeinparis.com a o pět měsíců později se těšit z následujícího programu:

- Fyzický výcvik a technické školení po dobu tří měsíců.

- Odlet v den D z Kennedyho vesmírného střediska v CapeCanaveral na Floridě.

- Trochu rozptýlení, ve skafandru dvou vesmírných turistů, pomocí "Also sprach Zarathustra, Op.30“ od Richarda Strausse v momentě pocítění prvního záchvěvu stavu beztíže.

- Přílet na lunární oběžnou dráhu, o tři dny později, s letadlovou hvězdou ve výšce pouhých 200/300 km.

- Přerušení veškeré komunikace se Zemí po zhruba třicet minut, během kterých kapsle letí přes temnou stranu Měsíce.

- Vysílání písně "Fly Me to the Moon“ od Franka Sinatry, v polovině oběžné dráhy, což žadateli o ruku umožní žádost o ruku daleko od všech forem jakéhokoli života (zásnubní prsten bude ukrytý v obleku).

- Velkolepý východ slunce za lunárními krátery a čtyřdenní zpáteční cesta před atmosférickým návratem a konečným přistáním.


bottom of page