NowyMarketing (Pologne)

Francuska agencja ApoteoSurprise wprowadza do oferty oświadczyny na orbicie księżyca.


Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry "Fly Me to the Moon". Ten lot kosmiczny będzie trwał tydzień i odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły, pozwalając dwóm kochankom podróżować samym.


Agencja ApoteoSurprise specjalizująca się w organizowaniu ekstrawaganckich propozycji oświadczyn, wprowadza nową usługę w cenie 125 milionów euro pozwalając uroczemu Księciu XXI wieku poprosić o rękę ukochanej, latając wokół księżyca. Marzenie do przybliżeniu księżyca ukochanej osobie, stanie się wkrótce rzeczywistością, a ostatecznym celem paryskiej agencji jest "stworzenie najbardziej szalonej i nadzwyczajnej od ostatnich 13,8 miliardów lat, propozycji oświadczyn .”


Od marca 2022 r., każdy bogaty kochanek może zarezerwować usługę i skorzystać, pięć miesięcy później, z następującego programu:

- Trening fizyczny i wcześniejsze szkolenie techniczne trwające dwanaście tygodni;

- Wylot w D-Day z Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie;

- Puszczenie, w słuchawkach dwóch kosmicznych turystów, melodii „ Also sprach Zarathustra, op.30” Richarda Straussa, w momencie odczuwania pierwszych efektów nieważkości;

- Przybycie na księżycową orbitę, trzy dni później, z lotem nad popielatą plantą na wysokości zaledwie 200/300 km;

- Przerwanie wszelkiej komunikacji z Ziemią przez około trzydzieści minut, podczas których kapsuła będzie leciała nad ciemną stroną Księżyca;

- Puszczenie piosenki „Fly Me to the Moon” Franka Sinatry, w trakcie lotu orbitalnego, pozwalając pretendentowi poprosić o rękę ukochanej (pierścionek zaręczynowy ukryty będzie w kombinezonie ).

- Spektakularne pojawienie się ziemi za kraterami księżycowymi i podróż powrotna trwająca cztery dni przed wejściem w atmosferę i ostatecznym wylądowaniem.


Trasa kapsuły będzie podobna do legendarnego Apollo 8 w 1968 roku. Kapsuła osiągnie prędkość 38000 km / godz i będzie wyposażona w osiem kamer, które pozwolą uwiecznić na zawsze spektakularne wejście pary kochanków w historię podboju kosmosu i podboju ... ukochanej!


ApoteoSurprise to paryska agencja specjalizująca się w organizacji spektakularnych i oryginalnych oświadczyn. Założona w 2006 roku przez Nicolasa Garreau z wykształcenia inżyniera lotnictwa.


ApoteoSurprise

101 rue de Sèvres

75006 Paris

06 03 15 37 06

7j /7 de 10h à 23h

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon

Mentions Légales - CGV - SARL au capital de 10.000 euros - SIRET 482 226 909 00026 - RCS Paris B 482 226 909 - Assurance RCP Hiscox n° HA RCP0230415
Copyright © 2006-2020 ApoteoSurprise, Tous droits réservés, Concept et scénarios déposés, Marque déposée INPI n° 043329077