top of page

Nauka & Tehnika (Ukraine)


Багаті пари зможуть зіграти весілля на Місяці.


Агентство ApoteoSurprise, що займається проведенням незвичайних весіль, запускає нову послугу за 125 мільйонів євро, що дозволить прекрасним принцам 21 го століття просити руки своєї коханої в політ навколо Місяця. Таким чином, скоро стане можливим дістати Місяць з неба для коханої, тому що паризьке агентство збирається "втілити в життя саму божевільну і незвичайну мрію про весілля за останні 13,8 мільярда років".


З березня 2022 р. будь забезпечений наречений зможе скористатися пакетом послуг і через п'ять місяців пройти наступну програму:


- Фізична підготовка та попереднє технічне навчання протягом дванадцяти тижнів.- Відправлення в призначений день з космодрому Кеннеді в Кап Канавераль (Флорида).- Програвання в шоломах обох космічних туристів "Так говорив Заратустра, Оп. 30" Ріхарда Штрауса у момент відчуття перших ознак невагомості.- Прибуття на місячну орбіту через три дні і політ над сірим небесним світилом на висоті всього 200/300 кілометрів.- Ніякого зв'язку з Землею цілих півгодини – час, протягом якого капсула буде пролітати над зворотною стороною Місяця.- Програвання пісні "Fly Me to the Moon" Френка Сінатри з середини шляху орбітального польоту, що дозволить нареченому зробити пропозицію руки і серця (обручки будуть заховані в його скафандрі) далеко від будь-яких форм життя.- Приголомшливий схід Землі за місячними кратерами і зворотний шлях протягом чотирьох днів до входу в атмосферу і остаточного приземлення.


Маршрут прямування космічного корабля буде повторювати траєкторію легендарного Аполлона 8 в 1968 р. Капсула, здатна розганятися до 38 000 км/год, буде обладнана вісьмома камерами, які дозволять увічнити знаменна входження закоханої пари в історію підкорення космосу і підкорення...серця коханої!


Раніше повідомлялося про те, скільки для іноземця варто одруження з українкою.


bottom of page