top of page

Lrytas (Lituanie)

Prancuzai surengs pirmasias piršlybas kosmose.


35 metu prancuzas Sebastianas 2013 m. vasario 14-aja taps pirmuoju žmogumi, pasipiršusiu kosmose. Ranka ir širdi savo merginai jis pasiulys iš 30 km aukšcio.


Valentino diena milžiniškas poros atvaizdas su užrašu „Vanessa, ar tekesi už manes?“ bus pritvirtintas prie didžiulio helio baliono ir paleistas i dangu. Ta padarys profesionalai, dirbantys kosminiu tyrimu srityje. Visas skrydis i stratosfera bus filmuojamas specialia kartu skraidinama filmavimo iranga.


Po dvieju ar triju valandu meiles žinute atsidurs 30 km aukštyje. Paskutine nuotrauka bus padaryta su nuostabiu melynos planetos vaizdu antrajame plane. Tada balionas susprogs, išsiskleis parašiutas, ir filmavimo iranga saugiai nusileis i Žeme. Iš jos paimtas irašas bus sumontuotas ir suredaguotas, kad vyriškis galetu parodyti savo merginai ispudinga filma. Ji taps pirmaja moterimi, kuriai buvo pasipiršta iš kosmoso.


Romantiškas kosmines piršlybas, pavadintas „Pasakyk „Aš tave myliu“ kosmose“, organizuoja prancuzu kompanija „ApoteoSurprise“. Ju kaina proposeinparis.com romantišku pasiulymu kataloge – 4990 euru.


Parenge Jurgita Noreikiene


bottom of page