top of page

Głos24 (Pologne)

Oświadczyny na orbicie księżyca! Czemu nie?


Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry "Fly Me to the Moon". Ten lot kosmiczny będzie trwał tydzień i odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły, pozwalając dwóm kochankom podróżować samym.


Agencja ApoteoSurprise specjalizująca się w organizowaniu ekstrawaganckich propozycji oświadczyn, wprowadza nową usługę w cenie 125 milionów euro pozwalając uroczemu Księciu 21 wieku poprosić o rękę ukochanej, latając wokół księżyca. Marzenie do przybliżeniu księżyca ukochanej osobie stanie się wkrótce rzeczywistością, a ostatecznym celem paryskiej agencji jest "stworzenie najbardziej szalonej i nadzwyczajnej od ostatnich 13,8 miliardów lat, propozycji oświadczyn .”

Od marca 2022 r., każdy bogaty kochanek może zarezerwować usługę "pod klucz" na stronce www.proposeinparis.com i skorzystać, pięć miesięcy później, z następującego programu:

- Trening fizyczny i wcześniejsze szkolenie techniczne trwające dwanaście tygodni.

- Wylot w D-Day z Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie.

- Puszczenie, w słuchawkach dwóch kosmicznych turystów, melodi „ Also sprach Zarathustra, op.30” Richarda Straussa, w momencie odczuwania pierwszych efektów nieważkości.

- Przybycie na księżycową orbitę, trzy dni później, z lotem nad popielatą plantą na wysokości zaledwie 200/300 km.

- Przerwanie wszelkiej komunikacji z Ziemią przez około trzydzieści minut, podczas których kapsuła będzie leciała nad ciemną stroną Księżyca.

- Puszczenie piosenki „Fly Me to the Moon” Franka Sinatry, w trakcie lotu orbitalnego, pozwalając pretendentowi poprosić o rękę ukochanej (pierścionek zaręczynowy ukryty będzie w kombinezonie ).

- Spektakularne pojawienie się ziemi za kraterami księżycowymi i podróż powrotna trwająca cztery dni przed wejściem w atmosferę i ostatecznym wylądowaniem.

Trasa kapsuły będzie podobna do legendarnego Apollo 8 w 1968 roku. Kapsuła osiągnie prędkość 38000 km / godz i będzie wyposażona w osiem kamer, ktòre pozwolą uwiecznić na zawsze spektakularne wejście pary kochanków w historię podboju kosmosu i podboju ... ukochanej!


O ApoteoSurprise:

ApoteoSurprise to paryska agencja specjalizująca się w organizacji spektakularnych i oryginalnych oświadczyn. Założona w 2006 roku przez Nicolasa Garreau z wykształcenia inżyniera lotnictwa . Agencja oferuje na swojej stronie internetowej www.proposeinparis.com, 30 kluczowych romantycznych scenariuszy, jak na przykład: pojawienie się karocy Kopciuszka i magicznego bucika, deszcz 1000 róż spadających na jacht podczas rejsu obiadowego, wysyłanie gołębia - posłańca do domu ukochanej osoby, przejazd w limuzynie i wyświetlenie ultra-jasnego mesażu gorącej miłości u stóp wieży Eiffla , lub przelot patrolu powietrznego, rysującego na niebie dymem ogromne serce. Scenariusze dostępne są w cenach od 290 euro do 125 mln euro. Te Hollyłudzkie inscenizacje ApoteoSurprise uwiodły, w ciągu 12 lat działalności, ponad 1800 kochanków, w tym wiele gwiazd (głów państw, rosyjskich miliarderów amerykańskich aktorów, gwiazd telewizji, piłkarzy, itd.), które przyjechały z całego świata do Paryża, aby "wziąć udział w tej zabawie".


Natalia Mądry


bottom of page