top of page

Express Ilustrowany (Pologne)

Oświadczyny na orbicie księżyca? Będą możliwe w 2022 roku.


Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry "Fly Me to the Moon". Ten lot kosmiczny odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły.


Agencja ApoteoSurprise specjalizująca się w organizowaniu ekstrawaganckich propozycji oświadczyn, wprowadza nową usługę w cenie 125 milionów euro pozwalając uroczemu Księciu 21 wieku poprosić o rękę ukochanej, latając wokół księżyca. Marzenie do przybliżeniu księżyca ukochanej osobie stanie się wkrótce rzeczywistością, a ostatecznym celem paryskiej agencji jest "stworzenie najbardziej szalonej i nadzwyczajnej od ostatnich 13,8 miliardów lat, propozycji oświadczyn .”


Od marca 2022 r., każdy bogaty kochanek może zarezerwować usługę "pod klucz" na stronie www.proposeinparis.com i skorzystać, pięć miesięcy później, z następującego programu: - Trening fizyczny i wcześniejsze szkolenie techniczne trwające dwanaście tygodni. - Wylot w D-Day z Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie. - Puszczenie, w słuchawkach dwóch kosmicznych turystów, melodii „ Also sprach Zarathustra, op.30” Richarda Straussa, w momencie odczuwania pierwszych efektów nieważkości. - Przybycie na księżycową orbitę, trzy dni później, z lotem nad popielatą plantą na wysokości zaledwie 200/300 km. - Przerwanie wszelkiej komunikacji z Ziemią przez około trzydzieści minut, podczas których kapsuła będzie leciała nad ciemną stroną Księżyca. - Puszczenie piosenki „Fly Me to the Moon” Franka Sinatry, w trakcie lotu orbitalnego, pozwalając pretendentowi poprosić o rękę ukochanej (pierścionek zaręczynowy ukryty będzie w kombinezonie ). - Spektakularne pojawienie się ziemi za kraterami księżycowymi i podróż powrotna trwająca cztery dni przed wejściem w atmosferę i ostatecznym wylądowaniem.


Trasa kapsuły będzie podobna do legendarnego Apollo 8 w 1968 roku. Kapsuła osiągnie prędkość 38000 km / godz i będzie wyposażona w osiem kamer, ktòre pozwolą uwiecznić na zawsze spektakularne wejście pary kochanków w historię podboju kosmosu i podboju... serca ukochanej!


bottom of page