Eesti Päevaleht (Estonie)

Äriidee : Avalda armastust Prantsusmaa pealinnas


Kui tavaliselt näeme romantikast nõretavaid armastuseavaldusi Eiffeli torni, Triumfikaare või muu tuntud objekti taustal filmilindilt, siis Pariisis tegutsev üllatuste tegemisele spetsialiseerunud firma tõmbab jõuka pealtvaataja ekraanilt otse sündmuste keerisesse.


Igaüks, kes arvab, et “kõik see juhtub ainult filmis”, peab silmad maha lööma ja tunnistama, et järjekordne hea äriidee on ära napsatud.


ApoteoSurprise on spetsiaalselt armuavaldusega seotud üllatuste korraldamisele spetsialiseerunud agentuur. Kõigile, kes oma väljavalitule enneolematul viisil armastust tahavad näidata, maailma kirepealinnas erinevaid atraktsioone välja pakutaksegi. Sihtgrupina nähakse nii värskelt armunud paare kui ka neid, kes tunnevad, et suhe väikest värskendamist vajaks.


Lähenemised on originaalsed ja romantilised. Kujutlege ette jõekruiisil toimuvat õhtusööki, mille käigus kuvatakse kallima armastuse sõnum Notre Dame´i müüridele. Samasse kategooriasse kuulub firma idee lossimüüridele laotatud mesijutust, mida kallim helikopterisõidul peaks märkama. Kasutamata pole jäetud ka võimalust kiindumus lennuki tiibadele kirja panna või sporditulemusi kajastavale staadioni hiigeltabloole organiseerida. Kes kallimat sõna otseses mõttes ehmatada tahab, saab korraldada juhuse, kus Grévini muuseumis Püha Valentini vahakuju armastatule tunded lagedale laob. Teine, pisut muinasjutulisem stsenaarium näeb ette, kuidas valgel hobusel prints metsarajal armastatule kokkurullitud paberilehel ilusad sõnad kohale toimetab. Olgu tegemist mis laadi üllatusega tahes, võtab eriline masin armastajad otse hotelli eest peale ning algab salajane teekond, millest üks kaaslane enne Pariisi sattumist unistadagi ei osanud. Salajasel teekonnal rulluvad lahti kõik unistused, millest väikesed poisid ja tüdrukud kunagi lapsepõlves unistasid.


Kokku on üllatuste nimistus 40 erinevat varianti. Firma kodulehel selgitatakse ettevõtmise protsess kenasti lahti. Ainuke, millest ei kõnelda, on hind.


Kerli Nõu


ApoteoSurprise

101 rue de Sèvres

75006 Paris

06 03 15 37 06

7j /7 de 10h à 23h

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Pinterest Icon

Mentions Légales - CGV - SARL au capital de 10.000 euros - SIRET 482 226 909 00026 - RCS Paris B 482 226 909 - Assurance RCP Hiscox n° HA RCP0230415
Copyright © 2006-2020 ApoteoSurprise, Tous droits réservés, Concept et scénarios déposés, Marque déposée INPI n° 043329077