top of page

Davut Güleç (Turquie)

125 Milyon Euro karşılığında Ay'ın etrafında evlenme teklifi!


2022'den itibaren Frank Sinatra'nın «Aya uçtu» şarkısı eşliğinde ay yüzeyinde uçarak evlenme teklifi yapmak mümkün olacaktır. Bir haftalık bir uzay uçuş ile iki sevgilinin müstakil olarak bir kapsül içinde tek başlarına seyahat etmeleri mümkün olacaktır.


Abartılı evlilik organizasyonları konusunda uzmanlaşmış olan Apoteo Surprise ajansı, 125 milyon Euro karşılığında 21. Yüzyılın gösterişli prenslerine ayın etrafında uçarak sevgililerine evlenme teklifi yapma hizmeti vermeye başladı. , ‘Son 13.8 milyar yılın en sıradışı ve çılgın evlenme teklifini yapabilme’ Parisli ajansın nihai hedefi okurken, aşk imkânsızı gerçekleştirmek üzeredir.


2022’’den itibaren herhangi zengin bir aşık, www.proposeinparis.com sitesinden tüm hizmetleri kapsayacak şekilde rezervasyon yaptırabilir, müteakiben 5 ay sonra olmak şartıyla aşağıdaki programdan faydalanabilir :


· Fiziksel eğitim ve 12 hafta önceden başlayarak teknik eğitim.

· Cape Caneveral , Floridadaki Kennedy uzay üssünden kalkış

· Yerçekimi değişiminin etkilerinin yani difüzyonun ilk hissedildiği anda uzay turistlerinin kasklarında Richard Strauss'un "Also sprach Zarathustra, Op.30" adlı eseri.

· Ay yörüngesine varış , 3 gün sonra 200/300 km. yükseklikten uçuş.

· 30 dakika boyunca dünya ile tüm irtibatın kesilmesi ve bu sırada kapsül ayın diğer yüzüne uçar.

· Frank Sinatra'nın şarkısı "Fly Me to the Moon" adlı şarkının uçuşunun yarısına kadar devam ederek evlenecek kişiye diğer tüm dış dünyadan izole olmasını sağlayarak evlenme teklifini (takımına gizlenmiş nişan yüzüğü ile ) yapması.

· Atmosfere girmeden ve inişten önce, yaklaşık dört gün boyunca ay kraterlerinde sarsıcı depremler ve dönüş yolculuğu.


Kapsülün izlediği yol, 1968'deki efsanevi Apollo 8 misyonununkine benzer olacaktır. 38.000 km / s'e ulaşabilen kapsül, çiftin uzayın fethi ve fetih tarihine görkemli bir şekilde girişini sonsuza dek ölümsüzleştirecek sekiz kamerayla donatılacaktır....aşkım!


bottom of page