top of page

Bzučet (République Tchèque)

Žádost o ruku na měsíci v roce 2022?


Od roku 2022 bude možné zasnoubení během přeletu nad měsícem za doprovodu hudby "Fly Me to the Moon" od Franka Sinatry. Vesmírný let, v délce jednoho týdne, se uskuteční na palubě autonomní kapsle, která snoubencům umožní soukromý let.


Agentura ApoteoSurprise, která se specializuje na organizaci originálních sňatků, představuje novinku za 125 milionů eur, která umožňuje mužům 21. století požádat o ruku svých vyvolených během letu nad Měsícem. Snést své milované modré z nebe se proto stane skutečností, přičemž hlavním cílem pařížské agentury je "uspořádat nejbláznivější a nejneobvyklejší manželský návrh za posledních 13,8 miliard let“.


Od března roku 2022 může každý bohatý milenec rezervovat službu na klíč na adrese www.proposeinparis.com a o pět měsíců později těžit z následujícího programu:


- Fyzický výcvik a technické školení po dobu dvanácti týdnů.

- Odlet v den D z Kennedyho vesmírného střediska v Cape Canaveral na Floridě.

- Trochu rozptýlení, ve skafandru dvou vesmírných turistů, pomocí "Also sprach Zarathustra, Op.30" od Richarda Strausse v momentě pocítění prvního záchvěvu stavu beztíže.

- Přílet na lunární oběžnou dráhu, o tři dny později, s letadlovou hvězdou ve výšce pouhých 200/300 km.

- Přerušení veškeré komunikace se Zemí po zhruba třicet minut, během kterých kapsle letí přes temnou stranu Měsíce.

- Vysílání písně "Fly Me to the Moon" od Franka Sinatry, v polovině oběžné dráhy, což žadateli o ruku umožní žádost o ruku daleko od všech forem jakéhokoli života (zásnubní prsten bude ukrytý v obleku).

- Velkolepý východ slunce za lunárními krátery a čtyřdenní zpáteční cesta před atmosférickým návratem a konečným přistáním.


Trajektorie kapsle bude podobná legendární Apollo 8 misi v roce 1968. Kapsle, která dosáhne 38,000 km/hod a bude vybavena osmi kamerami, které navždy zvěční nepřekonatelný způsob zasnoubení a dobytí vesmíru i lásky!


bottom of page