top of page

24 Kurier (Pologne)

Oświadczyny na orbicie Księżyca za 125 milionów euro!


Od 2022 r. będzie można prosić o rękę ukochanej osoby latając nad powierzchnią Księżyca i słuchając piosenki Franka Sinatry "Fly Me to the Moon". Ten kosmiczny lot będzie trwał tydzień i odbędzie się na pokładzie autonomicznej kapsuły, pozwalając zakochanym samym podróżować.


Paryska agencja ApoteoSurprise, specjalizująca się w organizowaniu ekstrawaganckich oświadczyn, wprowadza nową usługę w cenie 125 milionów euro, pozwalając księciu XXI wieku poprosić o rękę ukochanej, latając wokół Księżyca.


Od marca 2022 r., każdy bogaty zakochany może zarezerwować usługę "pod klucz" na www.proposeinparis.com i skorzystać, pięć miesięcy później, z: trening fizyczny i wcześniejsze, 12-tygodniowe szkolenie techniczne, wylot w D-Day z Kennedy Space Center w Cape Canaveral na Florydzie, puszczenie w słuchawkach pary kosmicznych turystów "Also sprach Zarathustra, op.30” Ryszarda Straussa w momencie odczuwania pierwszych efektów nieważkości, przybycie na księżycową orbitę, trzy dni później, z lotem nad popielatą planetą na wysokości 200/300 km, przerwanie wszelkiej komunikacji z Ziemią przez ok. 30 minut, podczas których kapsuła będzie leciała nad ciemną stroną Księżyca, puszczenie piosenki „Fly Me to the Moon” Sinatry w trakcie lotu, pozwalające pretendentowi poprosić o rękę ukochanej (pierścionek zaręczynowy ukryty będzie w kombinezonie ), spektakularne pojawienie się Ziemi za kraterami księżycowymi i podróż powrotna trwająca cztery dni.


Trasa kapsuły będzie podobna do misji Apollo 8 w 1968 r. Osiągnie ona prędkość 38000 km/godz i będzie wyposażona w osiem kamer, które pozwolą uwiecznić spektakularne wejście pary w historię podboju kosmosu.


ApoteoSurprise oferuje 30 romantycznych scenariuszy, np.: pojawienie się karocy Kopciuszka i magicznego bucika, deszcz 1000 róż spadających na jacht podczas rejsu, wysyłanie gołębia - posłańca do domu ukochanej osoby. Są dostępne w cenach od 290 euro do 125 mln euro. Te inscenizacje uwiodły, w ciągu 12 lat działalności agencji, ponad 1800 zakochanych (w tym wiele głów państw, rosyjskich miliarderów, amerykańskich aktorów, gwiazd telewizji, piłkarzy), którzy przyjechali z całego świata do Paryża, aby "wziąć udział w tej zabawie".


bottom of page