top of page

15 Min (Lituanie)

Valentino dienos verslas: prancuzas moteris virkdo už pinigus.


35-eriu metu Nicolas Garreau surado nauja verslo niša. Paryžiuje jis isimylejusius vyrus moko, kaip pasipiršti, kad ju brangiosios apsiverktu.


Artejant Valentino dienai, vis daugiau vyru moterims pasiperša Paryžiuje. Todel N.Garreau, aeronautikos mokyklos absolventas, sugalvojo padeti vyrams sukurti neužmirštamas sužadetuves.


Jis pastebejo, kad moteru lukesciai dažnai neatitinka to, ka joms pasiulo vyrai. Tyrimai rodo, kad kas trecias vyras moteriai pasiperša lovoje, tuo metu apie 90 proc. moteru tikisi, kad ju sužadetuves primins pasaka, ju mylimieji atsiklaups paduodami joms sužadetuviu žieda.


Taciau vyrai pirštis ne itin megsta. Kitas tyrimas rodo, kad daugumai vyru tai yra baisiau nei interviu del darbo ar šuolis parašiutu ir netgi plaukimas su rykliais.


N.Garreau siulo net 30 skirtingu budu pasipiršti. Tarp ju – ir Pelenes karieta, 1000 raudonu rožiu jachtoje, limuzinas ar asmenine žinute ant Eifelio bokšto.


Romantiško pasipiršimo kaina svyruoja nuo 290 iki 16 tukst. euru. Per aštuonerius metus šio prancuzo paslaugomis esa susidomejo 1200 vyru.


bottom of page